Skip to main content

Wymarzona sylwetka bez skalpela - zabieg Body Jet

Dodaj komentarz

Lęk przed skalpelem i jego ingerencją w ciało ogranicza wiele osób przed realizacją marzeń o smukłej sylwetce. Na szczęście dziś nie jest to jedyny sposób na pozbycie się nadmiaru tłuszczu. Urządzenie Body Jet wypiera bowiem inwazyjne metody, stając się jednym z najczęściej wybieranych sposobów bezinwazyjnej walki ze zbędnymi kilogramami.

Jak zredukować tłuszcz i wymodelować ciało jednocześnie?

Jeszcze całkiem niedawno połączenie redukcji tkanki tłuszczowej z modelowaniem sylwetki nie było możliwe. Dziś natomiast tego typu efekty uzyskuje się, stosując liposukcję metodą Body Jet. Urządzenie Body Jet oparte jest na unikalnej metodzie WAL. Tłuszcz rozbijany jest tutaj strumieniem wody i oddzielony od komórek i tkanek. Dzięki temu zabieg jest w pełni bezpieczny, a efekty wyjątkowe. Nie wymagają one przy tym żadnego wysiłku, regularnych ćwiczeń i restrykcyjnej diety, na którą nie wszyscy mogą sobie pozwolić, chociażby z powodu braku czasu.

W każdym przypadku warto jednak oddać swój wygląd w ręce prawdziwych specjalistów. Jednym z najbardziej polecanych miejsc jest https://genesisclinic.com.pl/ czyli Genesis Clinic - medycyna estetyczna i flebologia z siedzibą przy ul. Jóżefa Korzeniowskiego 39 w Krakowie (Tel. 690 070 790). Tutaj można nie tylko dokonać liposukcji, ale również poddać się zabiegom flebologicznym. Efekty będzie można zobaczyć niemalże od razu i cieszyć się nimi na długo.

Precyzyjny zabieg o malej inwazyjności

Jeszcze całkiem niedawno liposukcja kojarzyła się z mocno inwazyjnym, bolesnym zabiegiem. Metoda Body Jet całkowicie zrewolucjonizowała podejście do walki o smukłą sylwetkę. Jest ona nie tylko mało inwazyjna, ale również i bezbolesna. Strumień wody, który wykorzystywany jest w trakcie liposukcji, oddziela tkankę tłuszczową od innych tkanek i nerwów, co z kolei ogranicza ilość krwi, odessanej trakcie zabiegu. Pozyskany w ten sposób materiał może więc być wykorzystany ponownie, np. do modelowania innych części ciała. Liposukcja Body Jet jest efektywna, ale również przynosi szybkie rezultaty. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, co likwiduje ból i dyskomfort, a rekonwalescencja trwa wyjątkowo krótko. Nic dziwnego, że coraz więcej pacjentów przekonuje się do tej innowacyjnej metody walki ze zbędnymi kilogramami.

Liposukcja Body Jet – jakich efektów można się spodziewać?

Dzięki innowacyjnej metodzie liposukcji, zmniejsza się ilość tkanki tłuszczowej, co z kolei wpływa na redukcję obwodu ciała. Jednak to jeszcze nie wszystkie korzyści, jakie niesie ona ze sobą. Body Jet umożliwia bowiem reimplantację tłuszczu, który odessany zostaje w trakcie zabiegu. Dzięki temu możliwe jest modelowanie sylwetki i nadanie jej pożądanej smukłości.

Powiększanie piersi i pośladków przy pomocy Body Jet

Dzięki Body Jet możliwe jest jednoczesne odessanie tłuszczu i powiększenie wybranej części ciała, np. powiększenie pośladków i piersi. Daje to szansę na zmianę ich wyglądu, nadanie jędrności czy usunięcie defektów, będących często źródłem kompleksów. Własnego tłuszczu organizm z pewnością nie odrzuci, stąd też bywa on nazywany naturalnym wypełniaczem. To jeszcze nie wszystkie możliwości Body Jet, który z powodzeniem może być wykorzystywany również np. do redukcji zmarszczek.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Wykonana przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa liposukcja Body Jet jest zabiegiem mało inwazyjnym. Nie każdy jednak może skorzystać z tej innowacyjnej metody. Przeciwwskazaniem są bowiem niektóre choroby, jak stany zapalne w organizmie, cukrzyca, nadciśnienie, niewydolność nerek, zaburzenia krzepnięcia oraz choroby serca, które zdecydowanie wykluczają chorego z możliwości poddania się zabiegowi.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.