Skip to main content

Znicze - światełko pamięci

Dodaj komentarz

Żyjemy w czasach biegu, pędu, gonitwy. Brakuje nam go coraz bardziej na podstawowe czynności, które musimy wykonywać codziennie. Warto byłoby się czasami zatrzymać i zastanowić za czym tak właściwie pędzimy i jaki sens ma życie w ciągłym biegu. Już niedługo święto Zmarłych, to ono najczęściej przypomina nam o tym, jak kruche i krótkie potrafi być życie. Jak niewiele czasu może nam zostało na to, aby w końcu przystopować i zacząć czerpać z życia pełnymi garściami.

znicze

Święto Zmarłych -znicze, wiązanki

Przypominając sobie o dniu Wszystkich Świętych, jednocześnie uświadamiamy sobie jak nie wiele dni do niego zostało. Musimy zaplanować sobie czas, aby odwiedzić wszystkich zmarłych z naszych rodzin, przyjaciół, znajomych. Należy także pamiętać, aby zdążyć kupić znicze, wiązanki czy też kwiaty do wazonu. Obecnie mamy takie możliwości jak kwiaciarnie osiedlowe, bazarki, stoiska z wiązankami przy drogach czy też sklep ze zniczami i kwiatami i to nie jeden, przy samych cmentarzach.

Sklepy ze zniczami online

Jeżeli jednak nie mamy czasu stacjonarnie dokonać takich zakupów, zawsze możemy dokonać zakupów przez internet. Znicze online oferują nam bardzo szeroką gamę swoich produktów. Możemy wybierać w asortymencie pod względem wielkości, wzorów, kolorów, rodzajów. Są znicze z wymiennymi wkładami, całe zalewane woskiem, takie, które palą się 12h i takie co 72h. Znajdą się takie z aniołkami lub z napisem dedykowanym tacie, babci, czy też koledze, oraz takie starodawne, ceramiczne, płaskie z grubym, kopcącym knotem. Bardzo ciekawą ofertę mają np. znicze sklep internetowy Kamiz24.pl, gdzie na pewno znajdziemy to czego nam potrzeba.

znicze online

Znicze LED

Oprócz zniczy w sklepie online, dostaniemy również wkłady parafinowe, woskowe bądź olejowe, z możliwością dobrania odpowiedniego czasu spalania znicza. Jeśli jednak chcielibyśmy, aby zaświecone przez nas światełko na grobie paliło się dłuższy czas, możemy zdecydować się na nowoczesne znicze LED, które nie potrzebują użycia ognia, ani też nie dotyczy ich czas spalania, jednakże co pewien czas należy pamiętać o wymianie baterii na nowe. Sklep online zapewni nam również zapalniczki i zapalarki.

Pamiętajmy, o tych, którzy są w naszym sercu

Zapewne każdy z nas domyśla się, że znicze w naszym kraju cieszą się największą popularnością w okresie przed Świętem Zmarłych. Należy jednak pamiętać, że bliskich odwiedza się nie tylko w jeden dzień w roku, lecz każdego innego dnia w ciągu 365 dni.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.