Skip to main content

Z usług jakiego hotelu w Krakowie skorzystać?

2 koment.

Najlepszym hotelem będzie ten, który najpełniej spełnia nasze oczekiwania i wymagania. Nie znajdziemy jednej uniwersalnej odpowiedzi na pytanie, który hotel będzie najlepszy, gdyż ludzie biorą pod uwagę różne czynniki.

Hotel Estera Kazimierz

Na co powinniśmy zwracać uwagę przy wyborze hotelu, jakie czynniki brać pod uwagę?

Lokalizacja będzie ważnym czynnikiem, czy hotel umiejscowiony będzie w centrum, czy na obrzeżach miasta. W razie organizowania spotkań biznesowych warto korzystać z lokacji w centrum. Naszym celem może być połączenie integracji z odpoczynkiem, wtedy doskonałym rozwiązaniem będzie lokacja na peryferiach. Ważnym czynnikiem będzie stosunek ceny do standardu. Powinniśmy zaczerpnąć wiedzy z filtrów na stronach rezerwacyjnych. Zwróćmy uwagę na promocje, hotele znanych sieci często będą korzystać z obniżek. Hotele, które uchodzą za drogie, również czasami wprowadzają zniżki, dlatego też warto przejrzeć ich oferty. Zwracamy uwagę na dodatkowe udogodnienia, usługi, które oferuje dany hotel. Zorientujmy się, co wchodzi w cenę oraz za co będziemy musieli zapłacić, w przypadku chęci skorzystania. Określmy czego oczekujemy, z jakich usług będziemy mieli czas skorzystać. Warto również sprawdzić czy hotel posiada swoją restaurację. Godnym polecenia hotelem jest Hotel Estera Kraków-Kazimierz, który oferuje swoim klientom kuchnię polską z akcentami kuchni żydowskiej i fusion. Powinniśmy także dowiedzieć, czy w hotelu jest całodobowa recepcja. W razie chęci przyjazdu w środku nocy bądź późnym popołudniem będzie to niezwykle cenna informacja. Warto także dowiedzieć się, kiedy mamy się zameldować oraz wymeldować z hotelu. Zadzwońmy do recepcji, by zaczerpnąć informacji, czy możemy wydłużyć te godziny. W procesie integracji grupy pracowniczej może pomóc atrakcja typu wspólnej biesiady przy grillu bądź ognisku. 

Czy musimy korzystać z usług hotelów 5- gwiazdkowych, przy organizowaniu wyjazdów firmowych?

5-gwiazdkowe hotele nie są jedynym rozwiązaniem, kiedy chcemy wyjechać na spotkanie firmowe. Doskonałym rozwiązaniem okażą się malowniczo położone pensjonaty, zamki oraz kompleksy wypoczynkowe. Powinniśmy określić, czego wymagamy, co jest dla nas najważniejsze.

Kiedy powinniśmy wybrać przy wyjeździe służbowym hotel SPA?

Pracownicy, którzy spędzają długie godziny na szkoleniach i konferencjach, mogą zostać wynagrodzeni ulokowaniem w hotelu SPA. Pobyt w jaccuzi, saunie bądź na basenie, spowoduje, że nasi podwładni odpoczną, zrelaksują się, zregenerują i nabiorą sił do dalszej wytężonej, efektywnej pracy. Możemy postawić na rozwiązanie, którym będzie hotel z gabinetami masażu i odnowy biologicznej. Pracownik, który poczuje się doceniony, będzie jeszcze bardziej zmotywowany do pracy na rzecz przedsiębiorstwa. Warto zadbać także o pożywienie swoich gości. Polecanym punktem gastronomicznym w Krakowie jest restauracja Esterante, znajdująca się w najpiękniejszej z dzielnic Krakowa - Kazimierzu. 

Czy warto przy wyborze kierować się opiniami?

Komentarze dadzą nam odpowiedź na pytanie o plusy i minusy danych hoteli i pensjonatów. W ten sposób dostaniemy wiele cennych informacji o samej lokalizacji, wartościowych wskazówek.

 

 

 

 

 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz czeka na zatwierdzenie (jest widoczny tylko dla Ciebie).
    Paulina · 1 lat temu
    W zeszły weekend wybrałam się na szkolenie do Krakowa, właśnie do Hotelu Estera. Ale to był miły czas! Bardzo kulturalna, miła obsługa, ciepłe, piękne wnętrza i to jedzenie - ahhh! Polecam wszystkim z całego serca. Jeżeli kiedyś będę miała ponownie zatrzymać się na noc w Krakowie, nie będę nawet szukać niczego innego, tylko wybiorę ten Hotel
  • Ten komentarz czeka na zatwierdzenie (jest widoczny tylko dla Ciebie).
    Ewelina · 1 lat temu
    Ten wpis spadł mi jak z nieba 😅 Za dwa tygodnie jadę z pracownikami na wyjazd służbowy do Krakowa, a pierwszy raz muszę się zmierzyć z organizacją takiej podróży. Wszystko już prawie dopięte oprócz hotelu. Dzięki za super artykuł, już wiem, na co muszę zwrócić uwagę i dzięki za link do hotelu. Hotel Estera z tego co patrzę na ich stronę to chyba idealny wybór na podróż służbową 👍