Skip to main content

Usuwanie tkanek tłuszczowych oraz ujędrnianie skóry w medycynie estetycznej

Dodaj komentarz
Kobiety podejmują wiele działań, aby osiągnąć piękną i smukłą sylwetkę. Za pomocą makijażu oraz zbilansowanej diety starają się podkreślić naturalne fizjonomiczne rysy twarzy, które definiują kobiecość. Często jednak sposoby te okazują się być niewystarczające, w takich przypadkach właśnie swoją pomoc oferuje medycyna estetyczna. Jednymi z zabiegów cieszących się dużą popularnością są usunięcie poduszek Bichata oraz zabieg Renuvion odpowiadający za naprężenie skóry i ujędrnienie ciała. W poniższym artykule metody te zostały scharakteryzowane pod kątem najważniejsze informacje z punktu widzenia osób zainteresowanych skorzystaniem z usług medycyny estetycznej.

Usuwanie poduszek Bichata w Klinice Genesis w Krakowie

Poduszki Bichata - czym są?

Wiele kobiet boryka się z problemem zbyt puszystej twarzy, często w za ten stan rzeczy odpowiedzialne są tak zwany poduszki Bichata. Są to oczywiście w pełni naturalne struktury tłuszczowe występujące wewnątrz policzków. Jedną z ich najważniejszych funkcji jest odpowiadanie za rysy oraz kontur twarzy człowieka. Dlatego właśnie ta metoda polecana jest wszystkim tym osobom, które pomimo podjęcia wielu działań nie mogą w satysfakcjonujący sposób wyszczuplić twarzy. Zastanawiasz się nad tym zabiegiem? Dowiedz się, ile kosztuje usuwanie poduszek Bichata Kraków w Klinice Genesis.

Zabieg usuwania poduszek Bichata

Wielką zaletą tej metody jest fakt, że im bardziej policzki były puszyste tym efekt zmiany będzie bardziej dostrzegalny. Z reguły zabieg przeprowadza się przy zastosowaniu miejscowego znieczulenia, warto zaznaczyć jednak, że na wyraźną prośbę pacjenta lekarz może zastosować również znieczulenie ogólne. Metoda ta nie angażuje również dużej ilości czasu, ponieważ zabieg trwa nie dłużej niż 4 kwadranse. Chirurg poprzez wykonanie nacięcia w jamie ustnej od wewnętrznej strony policzka usuwa nadmiar tkanek tłuszczowych. Ważne jest to, aby przed poddaniem się zabiegowi potwierdzić stan swojego zdrowia poprzez przeprowadzenie zleconych badań.
 
Ujędrnianie ciała za pomocą zabiegu Renuvion

Jędrne, wymodelowane ciało

Zabieg Renuvion oparty jest na wykorzystaniu najnowszej technologii plazmowej. Celem przeprowadzenia zabiegu jest ujędrnienie i zwiększenie napięcia skóry człowieka. Lekarze podkreślają fakt, że metoda ta jest świetną alternatywą dla wszystkich tych osób, które chciałby odchudzenia, obkurczenia oraz ściągnięcia skóry, bez konieczności poddawania się inwazyjnym oraz znacznie bardziej niebezpiecznym operacjom o charakterze chirurgicznym. Omawiana technologia została stworzona w USA i szybko rozpowszechniła się na cały świat, rewolucjonizując medycynę estetyczną. Do zabiegu Renuvion, jak do każdego zabiegu medycznego, istnieją pewne przeciwwskazania, z którymi możesz zapoznać się pod linkiem https://klinikagenesis.pl/zabiegi/redukcja-wiotkiej-skory/ujedrnianie-ciala/, gdzie zarezerwujesz również konsultację w sprawie zabiegu.

Jak działa zabieg Renuvion?

Plazma helowa posiada wyjątkowe właściwości. Dzięki jej zastosowaniu można precyzyjnie wymodelować sylwetkę oraz zredukować nadmiar zwiotczałej skóry. Podgrzany przez fale radiowe Hel zmienia stan skupienia, stając się plazmą o małej energii, która powoduje podgrzanie, a następnie bardzo szybkie ochłodzenie tkanek. Powstały efekt nazywany jest tak zwanym podwójnym efektem termicznym. Plazma kierowana jest punktowo we włókna kolagenowe, dzięki czemu nie uszkadza naczyń, nerwów lub tkanki tłuszczowej. Zespół tych czynników składa się na to, że zabieg Renuvion jest bardzo bezpieczny i mało inwazyjny.
 
Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.