Skip to main content

Najlepsze firmy z drzwiami i oknami w Bochni

1 komentarz

Rosnące koszty ogrzewania lokali mieszkalnych spędzają sen z powiek wielu osobom. Jednym ze sposobów na ich zmniejszenie jest poprawa izolacji termicznej domu lub mieszkania. Ograniczeniu strat energii służyć może zarówno odpowiednie ocieplenie ścian budynku, jak i montaż nowoczesnej stolarki otworowej, w szczególności - okien. Wybór odpowiedniego producenta tych artykułów nie jest jednak łatwy. Nasz ranking ma na celu prezentację firm, oferujące godne polecenia wyroby z tej branży.

okna PCV Bochnia

Miejsce I - Op Invest. Co warto wiedzieć o liderze rankingu?

Pierwsze miejsce w naszym rankingu zajmuje firma Op Invest - Okna Drzwi Rolety Bramy, znajdująca się przy ul. Brzeskiej 47A w Bochni (Tel: 723 600 100), dostarczająca na rynek najwyższej klasy rozwiązania z branży stolarki budowlanej. Sklep z oknami w Bochni oferuje produkty o znakomitych walorach ekonomicznych i ekologicznych, charakteryzują się bowiem wyjątkowo niskim wskaźnikiem przenikalności cieplnej. Warto nadmienić, że można wśród nich znaleźć zarówno stolarkę aluminiową, jak i wyroby wykonane z PCV czy drewna. Pozwala to na lepsze dopasowanie okien do oczekiwań klientów oraz stylu, w jakim utrzymany jest ich dom lub mieszkanie.

sklep z oknami Bochnia

Miejsce II - Oknoplast. Kogo powinna zainteresować oferta tej firmy?

Drugie miejsce w naszym rankingu zajmuje krakowska firma Oknoplast, której punkt znaleźć można także w Bochni. Jej wyroby pozwalają na uzyskanie wysokich oszczędności, jeżeli idzie o energię używaną do ogrzewania domów i mieszkań. Cechuje je przy tym wysoka jakość wykonania, firma ta jest bowiem znana z wykorzystania w procesach produkcyjnych zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Okna tej marki można śmiało polecić każdej osobie, zainteresowanej zmniejszeniem rachunków, związanych z ogrzewaniem - cechuje je bowiem niski współczynnik przenikalności cieplnej. W ofercie firmy znajdziemy wiele różnorodnych modeli, dzięki czemu każdy potencjalny klient znajdzie wśród jej wyrobów odpowiadające mu rozwiązanie.

Miejsce III - PAGEN. Jak wybrać odpowiednią stolarkę tego producenta?

Firma PAGEN to jeden z największych wytwórców stolarki budowlanej w naszym kraju. Okna PCV i okna drewniane, oferowane przez to przedsiębiorstwo, charakteryzują się dużym zróżnicowaniem - znajdziemy wśród nich zarówno wyroby z wyższej półki, jak i produkty dostosowane do potrzeb masowego odbiorcy. Wybór konkretnego modelu warto więc poprzedzić rozmową z doświadczonym sprzedawcą, który pomoże wybrać nam odpowiedni produkt. Okna te cechują się przy tym wysokimi walorami użytkowymi, szczególnie jeżeli pod uwagę weźmiemy możliwe do uzyskania oszczędności energii.

Na co zwracać uwagę przy zakupie okien?

Podczas rozmowy ze sprzedawcą warto przede wszystkim zapytać o wartość współczynnika izolacji cieplnej Uw. Wszystkie okna, dopuszczone do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej, powinny posiadać oznaczenie tego parametru. Warto jednak upewnić się, czy w przypadku wybranego przez nas modelu współczynnik ten dotyczy całego okna, czy tylko niektórych z jego podzespołów. Należy też zwracać uwagę na jakość wykonania i stawiać na produkty o wysokiej trwałości - ich długi okres użytkowania pozwoli na zrekompensowanie wyższej niekiedy ceny takiej stolarki.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz czeka na zatwierdzenie (jest widoczny tylko dla Ciebie).
    Kamil · 6 miesięcy temu
    No więc patrzę sobie na ten ranking firm okiennych w Bochni i widzę, że Op Invest to lider w temacie. Muszę przyznać, że mnie to ciekawi, bo planuję wymianę okien i szukam czegoś z dobrym współczynnikiem Uw, żeby nie przepłacać za ogrzewanie. Fajnie by było znaleźć coś trwałego i solidnego. Z tego co słyszałem, to Op Invest ma dobre opinie, więc chyba warto będzie do nich wpaść i zobaczyć, co mają w ofercie. Chciałbym coś porządnego, co będzie dobrze trzymało ciepło i nie wyglądało jak zeszłoroczny model. Czas chyba na małą wycieczkę do Bochni!