Skip to main content

Mezoterapia w znaczeniu medycznym oraz kosmetycznym

Dodaj komentarz

Mezoterapia to zabieg, który dostarcza skórze multiwitalizujących składników odżywczych w postaci koktajlu witamin, kwasu hialuronowego, przeciwutleniaczy i minerałów oraz wszystkiego, czego potrzebuje Twoja skóra, aby zachować jędrność i zdrowie. Już przy pierwszym zabiegu mezoterapii różnica jest zauważalna. Zmarszczki ulegają spłyceniu, poprawia się koloryt skóry, zmniejsza się pigmentacja, skóra jest dogłębnie nawilżona i uelastyczniona.

Zabieg mezoterapii w Gabinecie Derm-Estetyka

Co to jest mezoterapia?Mezoterapia to delikatny i bardzo skuteczny zabieg rewitalizujący przeciwstarzeniowy. W celu uzyskania najlepszych efektów przed zabiegiem zalecany jest odpowiedni zabieg mikrodermabrazji w celu usunięcia martwego naskórka i maksymalizacji wchłaniania substancji rewitalizujących. Więcej o zabiegu mezoterapii możesz przeczytać w artykule: Mezoterapia skóry twarzy, szyi, dekoltu, przygotowanym przez specjalistów z Gabinetu Medycyny Estetycznej Derm-Estetyka.

Przebieg zabiegu

Podczas zabiegu mezoterapii mają miejsce wielokrotne wstrzyknięcia w powierzchowną warstwę skóry właściwej (naskórek) za pomocą bardzo cienkiej igły. Poprzez powierzchowne iniekcje niewielkie ilości rewitalizującego koktajlu witaminowego są dodawane do skóry i stymulują odnowę komórkową. Substancje wchłaniają się we wszystkich trzech warstwach skóry i oprócz nawilżania, profilaktyki i odbudowy, koryguje również strukturę skóry. Innymi słowy: poprawia jakość skóry. Zaraz po zabiegu zauważysz efekty, ale ostateczny efekt zobaczysz po kilku tygodniach.

Dzięki tej technologii substancje aktywne mogą przedostawać się poza barierę naskórkową, której nie przenika większość produktów kosmetycznych. Sam proces pieczenia sprzyja odbudowie skóry, a odpowiednie połączenie składników aktywnych pozwala na osiągnięcie znakomitych rezultatów w krótkim czasie.

Kobieta po zabiegu mezoterapii w Derm-Estetyce

EfektySkóra jest zrewitalizowana i zdrowsza oraz uzyskuje naturalne nawilżenie, lifting i elastyczność. Możesz również leczyć inne części ciała, a także cellulit. Mezoterapia daje szczególnie dobre efekty u osób z gładką, łuszczącą się, odwodnioną i dojrzałą skórą, która utraciła jędrność. Ta metoda może poprawić stan skóry w sposób niechirurgiczny.

Specjalne koktajle z dużą zawartością biologicznie aktywnych składników zostały opracowane, aby odmładzać, normalizować, rewitalizować, nawilżać, tonizować, rozjaśniać przebarwienia i redukować głębokie zmarszczki.

Mezoterapia - cenaKoszt zabiegu określanego jako mezoterapia twarzy zależy od rodzaju zabiegu i ilości potrzebnych sesji. Ogólnie rzecz biorąc, pojedyncza sesja kosztuje od 1000 do nawet 2400 zł. Ponieważ mezoterapia jest zabiegiem kosmetycznym i nie jest konieczna z medycznego punktu widzenia, firmy ubezpieczeniowe zwykle nie pokrywają jej kosztów.


Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.