Skip to main content

Metody trwałego powiększenia ust. O zabiegach, które gwarantują trwałe efekty

Wśród metod powiększania ust dużą popularnością cieszą się zarówno te, których efekty utrzymują się przez kilka miesięcy, jak i te, dzięki którym można liczyć na trwałą poprawę wyglądu zewnętrznego tej części twarzy. Na które z nich warto się zdecydować, by móc cieszyć się wymarzonym wyglądem przez dłuższy czas?

Trwae powiększanie ust - Derm Estetyka

Na czym polega metoda Gull Wing Lip Lift?

W medycynie estetycznej wyróżnia się kilka metod, umożliwiających trwałe powiększanie ust – Lip Lift należą jednak do tych zdecydowanie najpopularniejszych. Dzięki ingerencji chirurgicznej możliwe staje się tutaj uzyskanie liftingu zarówno górnej, jak i dolnej wargi. Aby to osiągnąć, konieczne jest wykonanie nacięcia w miejscu, w którym czerwień wargowa styka się ze skórą. Tym samym możliwe staje się usunięcie fragmentu skóry oraz wywinięcie czerwieni wargowej. Efektem będzie również niewielka blizna, która powstaje w miejscu niewidocznym dla postronnych obserwatorów.

Jak przebiega powiększanie warg metodą Bullhorn Lip Lift?

Dzięki metodzie Bullhorn Lip Lift możliwe jest podniesienie górnej wargi. W tym celu wykonywane jest nacięcie, które powstaje w zagłębieniu pod nosem, czyli tam, gdzie przebiegają rowki pod noskowe. Stwarza to możliwość usunięcia paska skóry, który zlokalizowany jest tuż na krawędzi nozdrzy. W tym przypadku blizna również zostaje ukryta, a na wardze powstaje efekt tzw. serduszka, co znacznie poprawia jej wygląd.

Corner Lip Lift, czyli jak poradzić sobie z opadającymi kącikami ust?

Dzięki zabiegowi, przeprowadzonemu metodą Corner Lip Lift, możliwe jest nadanie odpowiedniego kształtu i proporcji kącikom ust, które z biegiem lat zaczynają opadać. Efektem będzie nie tylko podniesienie walorów estetycznych, ale również i uzyskanie bardziej pogodnego wyglądu twarzy. W tym celu część skóry z obszaru zewnętrznych kącików zostaje wycięta, a same kąciki podciągnięte do góry.

Powiększanie ust - lip lift

Jak powiększyć usta przy pomocy implantów?

Powiększanie ust tą metodą, opiera się na włożeniu pod skórę warg implantów, wykonanych na ogół z silikonu. Odznaczają się one gładką powierzchnią i plastycznością, dzięki czemu są praktycznie niewyczuwalne. Tego typu implanty wprowadzone zostają w tunel czerwieni wargowej. Jest to możliwe dzięki wykonaniu odpowiedniego nacięcia, które nie powoduje powstawania blizn. Same implanty dobiera się do potrzeb pacjentki oraz oczekiwanych przez nią rezultatów.

Jak przebiega zabieg powiększania ust własnym tłuszczem?

To współcześnie jedna z najpopularniejszych metod powiększania ust. W tym celu niewielka ilość tkanki tłuszczowej pobierana jest z innych partii ciała, na ogół z okolic brzucha. Po specjalnym przygotowaniu tłuszcz jest wstrzykiwany w czerwień wargową. Zabieg taki trzeba powtórzyć po upływie określonego czasu. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie naturalnego efektu, który utrzymuje się już do końca życia.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Najpopularniejsze wpisy:

Najnowsze wpisy:

Najnowsze komentarze:

Mam wrażenie, że ludzie strasznie często zapominają, że jak już kupią klimatyzator, to muszą go ...
Lucyna 1 miesięcy temu Znicze - światełko pamięci
Nigdy nie przestanie mnie zadziwiać to, jak rozwija się technika! Nie wiedziałam wcześniej, że są ...
Przez ostatnie lata widzi się coraz więcej podnośników. To super sprawa, że coraz więcej ludzi ...
Roksana 1 miesięcy temu Jak zaprojektować odpoczynek?
Długo nie miałam rolet w wynajmowanym mieszkaniu. Głupio było też prosić właścicieli o montaż, ale ...
Olaf 3 miesięcy temu Moda związana z wystrojem wnętrz
Trendy z roku na rok się zmieniają... Ciekawie się czyta o trendach we wnętrzach z ...