Skip to main content

Medal jako motywator

Dodaj komentarz

Są takie upominki, które nadają się na każdą okazję. Bez znaczenia czy będą prezentem dla dziecka, nagrodą za szczególne osiągnięcia, czy będą podarowane na inne ważne okazje. Do grona tych niezwykle cennych przedmiotów zaliczyć możemy medale okolicznościowe na zamówienie. Czym one tak naprawdę są?

Medale okolicznościowe

Jest to ozdobny krążek metalowy, pokryty złotą farbą. Dzięki specjalistycznej technologii produkcji wyglądają one do złudzenia podobnie, jak oryginalne złote medale. Proces grawerowania umożliwia naniesienie na nie autorskiego napisu. Mogą być to podziękowania, jeśli medal ma zostać wręczony jako prezent. Forma napisu może być różna - istnieje możliwość skorzystania z wypełnienia tekstem zarówno na awersie, jak i rewersie. Sprawia to, że metalowy krążek jest niemal identyczny, jak jego złoty odpowiednik.

Niezwykły upominek

Czy sprawdzi się jedynie jako wyjątkowy upominek? A może ma jeszcze inne przeznaczenia? Bez wątpienia jest to świetny i oryginalny sposób na nagrodzenie jakieś osoby. Może być to związane z jej osiągnięciami, jubileuszem, rocznicą. Nie ma to znaczenia. Złoty medal zawsze sprawia radość i powoduje uśmiech na twarzy obdarowywanego. W takiej sytuacji możemy skorzystać z ofert firm wykonujących medale okolicznościowe na zamówienie, które na pewno będą wyjątkowym prezentem na każą okazję. Jedną z tego typu firm na pewno jest ARTsKAM, który w swojej ofercie posiada również statuetki na zamówienie, które mogą okazać się idealnym upominkiem.

Medale sportowe

Złote krążki najczęściej jednak wykorzystywane są w świecie sportu. To właśnie najlepsi zawodnicy dostają medale za swoje wybitne osiągnięcia. Im większe ono jest, tym sam medal jest więcej warty. Każdy młody sportowiec marzy o takim medalu, dlatego na wszelakiego rodzaju szkolnych zawodach mogą także być one rozdawane - będą stanowić zachętę dla młodzieży i motywację do dalszych treningów wraz z zachowaniem sportowego trybu życia.

Nagrody w konkursach

Okoliczności związane z uprawianiem sportów to nie jedyny moment, w którym młodzież szkolna może zostać obdarowana tego typu przedmiotem. Okazuje się, że medale okolicznościowe to świetny sposób na nagrodę dla najzdolniejszych uczniów. Tego typu przedmiot sprawdzi się jako nagroda w konkursie recytatorskim lub jako podarunek za wyjątkowe osiągnięcia i np. wysoką średnią ocen, skutkującą świadectwem z paskiem. W takim momencie medale okolicznościowe na zamówienie będą kolejnym motywatorem, kolejnym bodźcem, który zachęci dzieci do starania się o jak najlepsze oceny.

Medale - uniwersalne prezenty

Jak zauważymy taki medal ma wiele zastosowań. Będzie to wyjątkowy upominek na wiele okazji. Sprawdzi się jako nagroda dla młodych sportowców. Dobrym wyjściem będzie także przeznaczenie go jako nagroda w konkursie recytatorskim, czy jako nagroda za dobrze napisane dyktando. Zastosowań jest wiele - nie ulega jednak wątpliwości, że jest to przedmiot wyjątkowy, który będzie wzbudzał radość i wielką dumę osobie obdarowanej.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.