Skip to main content

Magiczne miejsce na mapie Krakowa - Hotel na Kazimierzu

1 komentarz

Kraków to jedno z tych miast w Polsce, które co roku odwiedzane jest przez miliony turystów. Liczne zabytki znajdujące się na terenie tego miasta sprawiają, że wszyscy odwiedzający mają mnóstwo obiektów do zwiedzenia. Każdy, kto chce lepiej poznać Kraków, powinien zatrzymać się w nim nieco dłużej. Z tego powodu warto poszukać interesującego miejsca noclegowego, które swoim klimatem będzie również oddawać charakter tego historycznego miasta. W tym artykule przedstawimy wam bliżej hotel na Kazimierzu, który jest wprost magicznym miejscem dla wszystkich odwiedzających.

Hotel Estera Kraków Kazimierz

Dlaczego warto odwiedzić Hotel Estera?

Hotel Estera to idealna propozycja dla wszystkich odwiedzających, ponieważ położony jest on w zabytkowej dzielnicy Kazimierz, która wyróżnia się na tle wszystkich innych części tego miasta. Nocleg w Krakowie na Kazimierzu będzie wiec wyjątkowym doznaniem, ze względu na historię tej części miasta. Wyjątkowy wystrój tego obiektu sprawia, że wszyscy odwiedzający są pod ogromnym wrażeniem tego, jak można połączyć tradycyjny design z nowoczesnością. Wszystkie pokoje wyposażone z kompleksowo w najważniejsze elementy, które zapewniają gościom hotelowym wygodę. Szczególnie warta odwiedzenia jest restauracja Esterante przy ul. Estery 6 w Krakowie (Tel: 500 072 222), która przynależy do hotelu i serwuje niezwykłe dania łączące smaki kuchni polskiej, żydowskiej oraz fusion. 

Hotel Estera jako miejsce spotkań biznesowych

Hotel Estera będzie również bardzo dobrym wyborem dla wszystkich tych, którzy chcą zorganizować spotkanie biznesowe na sali konferencyjnej. Przygotowana w tym hotelu sala konferencyjna posiada nowoczesne wyposażenie multimedialne oraz nagłośnienie. Można w niej z powodzeniem organizować kameralne spotkania biznesowe, jak i również większe konferencje. Różne układy sali sprawiają, że może ona w sposób komfortowy mieścić różną ilość osób. Dodatkowo wykwalifikowana kadra pracownicza zadba o komfort wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu biznesowym. Więcej szczegółów, możesz znaleźć pod linkiem https://hotelestera.pl/sala-konferencyjna, gdzie wypisano najważniejsze informacje na temat oferty sali konferencyjnej.

hotel Kraków Kazimierz

Idealny hotel na imprezy okolicznościowe

W Hotelu Estera można również organizować wyjątkowe przyjęcia okolicznościowe. Obiekt idealnie nadaje się bowiem do zorganizowania komunii, chrzcin, urodzin lub rocznicy. Bez problemu zorganizujesz w tym miejscu także event firmowy. Oryginalny wygląd wnętrza tego hotelu sprawi, że zaproszeni goście z pewnością będą zachwyceni. Do wyboru jest kilka różnych sal, które przeznaczone są do ugoszczenia różnej ilości osób. Więcej szczegółów na temat oferty imprez okolicznościowych tego hotelu znajdziesz na stronie: https://hotelestera.pl/przyjecia-okolicznosciowe, gdzie wypisano wszystkie najważniejsze informacje, które mogą wam się przydać.

 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz czeka na zatwierdzenie (jest widoczny tylko dla Ciebie).
    Michalina Z. · 1 lat temu
    Miałam przyjemność być na I-szej komunii świętej mojej kuzynki właśnie w poleconej tutaj Restauracji Esterante. Przyznam, że nigdy nie byłam na tak profesjonalnie zorganizowanym obiedzie komunijnym. Bardzo przyjemne miejsce, położone w przepięknej części miasta!👌