Skip to main content

Czy można łączyć lifting twarzy z korektą powiek górnych?

Dodaj komentarz

Łączenie liftingu twarzy z korektą powiek górnych to relatywnie popularna i skuteczna procedura, która może znacząco odmienić wygląd pacjenta. Zarówno lifting twarzy, jak i korekta powiek górnych to zabiegi kosmetyczne, które mają na celu przywrócenie młodzieńczego wyglądu, a kiedy są połączone, mogą działać o wiele lepiej, dostarczając kompleksowej poprawy.

Lifting powiek a lifting twarzy

Lifting twarzy a korekta powiek górnych

Lifting twarzy jest chirurgicznym zabiegiem kosmetycznym, który ma na celu poprawienie konturów twarzy, usunięcie nadmiernego luźnego naskórka, a także zniwelowanie widoczności zmarszczek i fałd skóry. Celem jest odmłodzenie wyglądu i przywrócenie twarzy witalności i jędrności. Korekta powiek górnych, zwana także blefaroplastyką górną, to natomiast zabieg polegający na usunięciu nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej z powiek górnych. Jest to często spotykany zabieg, który pomaga pacjentom pozbyć się obwisłej lub opadającej skóry na powiekach górnych oraz zmniejszyć worki pod oczami. Korekta powiek górnych może sprawić, że oczy staną się bardziej otwarte i młodsze. Na stronie: Lifting powiek Gdańsk - zabieg od 2600 zł - Klinika Powiek znajdziesz idealną usługę dla pań marzących o pięknym wyglądzie. 

Łączenie liftingu i korekty powiek górnych

Istnieją przypadki, w których pacjenci decydują się na połączenie liftingu twarzy z korektą powiek górnych. Taki zestaw zabiegów powinien przynieść kompleksową poprawę wyglądu twarzy. Facelifting pomaga w polepszeniu konturów i jędrności całej twarzy, podczas gdy korekta powiek górnych koncentruje się na odświeżeniu wyglądu oczu. Kombinacja tych dwóch zabiegów może przynieść naprawdę wymierne korzyści. Facelifting pomaga przede wszystkim w wygładzeniu skóry i poprawie konturów twarzy, zaś korekta powiek górnych usuwa nadmiar skóry i opuchnięcia w pobliżu oczu, co może sprawić, że wyglądają one młodziej i estetyczniej. Połączenie liftingu twarzy i korekty powiek górnych może dostarczyć bardziej spójny efekt, gdzie wygląd twarzy jest odmłodzony zarówno w obszarze oczu, jak i na całej twarzy. W artykule: https://plastykapowiekgdansk.pl/zabieg-na-opadajace-powieki-jak-w-45-min-odjac-sobie-10-lat/ przeczytasz o zaletach zabiegu na opadające powieki.

Plastyka powiek górnych

Czy warto łączyć facelifting i korektę powiek górnych?

Łączenie liftingu twarzy z korektą powiek górnych to opcja, którą warto rozważyć, jeżeli pacjent chce osiągnąć kompleksową poprawę wyglądu swojej twarzy. Jednak każdy przypadek jest inny i zawsze warto skonsultować się z renomowanym chirurgiem plastycznym, który oceni konkretne potrzeby pacjenta i zaleci idealne podejście do poprawy wyglądu twarzy. Niemniej jednak osoby, którym zależy na pięknej i młodej aparycji, powinny rozważyć tę opcję, gdyż przynosi ona naprawdę sporo wymiernych korzyści, które można błyskawicznie zauważyć. 

 
Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.